تنظیمات ظاهری و تغییر رمز عبور راهکاران سیستم

در کنار گزینه‌ی تنظیمات، نام کاربر جاری سیستم نمایش داده می‌شود. زمانی که نشانگر ماوس را روی نام کاربر جاری سیستم ببرید، منویی به شما نمایش داده می‌شود که گزینه‌های زیر را در آن دارد:

تغییر  و ظاهر راهکاران

– تغییر پوسته 

اولین گزینه در این منو، تغییر پوسته است که کاربر بسته به نیاز خود و همین‌طور سلیقه‌ی شخصی می‌تواند اقدام به تغيير پوسته‌ی صفحه راهکاران خود نماید. با انتخاب این گزینه فرمی برای شما باز می‌شود که کاربر می‌تواند از میان پوسته‌های پیش‌فرض در سیستم یکی را انتخاب کند. هر یک از موارد رنگ‌بندی خاصی دارد و نحوه نمایش منوی‌های سیستم هم به‌صورت خاص است. 

تغییر پوسته

– تغییر کلمه عبور

 درصورتی‌که کاربر قصد تغییر کلمه عبور خود را داشته باشد می‌تواند از طریق این گزینه اقدام به تغییر کلمه عبور خود کند. با انتخاب این گزینه، فرم تغییر کلمه عبور به کاربر نمایش داده می‌شود که در آن از کاربر کلمه عبور فعلی و کلمه عبور جدید خواسته‌شده و بعد از تکمیل آن و تائید فرم، کلمه عبور فعلی کاربر به کلمه عبور جدید تغییر پیدا خواهد کرد.

– بازیابی تنظیمات ظاهری 

 در ماژول‌های راهکاران امکان تغییر تنظیمات ظاهری فرم‌های اصلی و فهرست‌ها می‌تواند بر اساس آنچه مورد انتظار هر کاربر است انجام شود. اگر کاربر بخواهد این تنظیمات ظاهری به حالت پیش‌فرض سیستم بازگردد، می‌تواند از این گزینه استفاده کند. با انتخاب این گزینه پیغامی به کاربر نمایش داده می‌شود که در صورت تائید این پیغام تنظیمات ظاهری فرم‌ها به حالت اولیه بر خواهد گشت. 

– تغییر زبان 

 درصورتی‌که کاربران سیستم راهکاران بخواهند با زبان دیگری غیر از زبان فارسی از امکانات سیستم راهکاران استفاده کنند، می‌توانند با انتخاب این گزینه زبان سیستم را تغییر دهند. در حال حاضر در منوی تغییر زبان سه زبان فارسی، عربی و انگلیسی تعریف‌شده است. 

 تغییر زبان راهکاران

– پوسته جدید(بتا)

در این بخش چنانچه پوسته جدیدی به صورت آزمایشی ارائه شده باشد برای استفاده نمایش داده می‌شود.

در فیلم آموزشی به صورت مفصل‌تر بحث شده است

– خروج  

انتخاب این گزینه باعث خروج کاربر جاری از سیستم راهکاران می‌شود و کاربر دیگری از طریق همان کامپیوتر می‌تواند وارد سیستم شود و یا کاربر جاری در انتهای کار خود با سیستم اقدام به خروج از آن کند. 

 

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

حساب کتاب | آموزش حسابداری و حسابرسی